Mydexpay Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?

Mydexpay XMD Coin Nedir ?

Nasıl XMD Coinlerimizi Artırırak Para Kazanılır ?

Mydexpay nedir  ; blockchain teknolojisine dayanan bir ademi merkeziyetçi para platformunun kod adıdır. Neden MydexPay XMD ? Amaç, ademi merkeziyetçi teknolojinin yaratılmasına yardımcı olmak için XMD’nin benzersiz özelliklerine ve avantajlarına kolay erişim sağlamaktır. 

MyDexPay XMD Coin  ne değildir ? Mydexpay bir para yatır para kazan sistemi değildir. Mydexpay XMD Bitcoin gibi bir coin ancak alt coindir.  Bizler borsadan XMD coini alırız. Mydexpay sayfamızda 1 yıllık kiralamaya ( masterlife ) dahil ederiz. Mydexpay de bize üretilen coinlerden değişen oranda bir ödül verir. Bu oran mydexpay sitesinde sayfamızda göreceğimiz sürekli güncellenen DEXTRADE oranına göre olmaktadır. Bu oran mydexpay’e borsalardan ne kadar fazla xmd coin alınıp masterlife eklenirse kısmi olarak küçük miktarlarda düşüş gösterir. Yıllık masterlife biten kişiler eğer ki masterlife yenilemesi yapmazlar ise dextrate oranı o oranda artış gösterir. Dextrate oranına göre bizim masterlife miktarımıza göre günlük ve aylık elde edeceğimiz xmd ödüllerine hesap örneği aşağıda gösterilmiştir. 

ÖRNEK: 

04 / 07 / 2020 tarihi ile Dextrate Oranı : 776,42 dir.

Aylık Elde Edeceğimiz XMD Coin Miktarı :

776,42 * 30 / 1000 = % 23,2926 bu rakam aylık el de edeceğimiz xmd coin oranıdır. 

Mydexpay’deki Masterlife miktarımız: 100 000 xmd coin olsun . 

100 000* 0,23292 = 23292 Bizim Aylık Elde edeceğimiz XMD Coin ödül miktarı.

Yine bu tarihteki borsa fiyatlamasına göre maddi değeri :  23292*0,12 kuruş = 2795,04 TL etmektedir.

Günlüğe Düşen XMD Coin Miktarı : 23292/30 = 776,4 Adet XMD Coin.

Verilen değerler bir örnektir. Sizler istediğiniz miktara göre bu miktarları değiştirip hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. Yine elde edilen XMD coin miktarına ve borsada o an olan fiyata göre elde edeceğimiz kazanç miktarlarımız azalabilir ve artabilir . Bu durumu her zaman göz önünde bulundurmalı, XMD Coinin bir vizyonu ve misyonu olduğunu muhteşem bir kitle ve bir teknolojisinin olduğunuda daima göz önünde bulundurmalıyız. Xmd Coinimizin değerini bilmeli ilerleyen süre içerisinde sene sonuna 1 TL ve yine yakın gelecekte 10-50-100 TL olması öngörülmektedir. 

Arkasında muhteşem bir ekip ve teknoloji vardır.  Şu an halen ethereum tabanlı işlemler yapılmaktadır. Yıl sonuna kadar kendi Dexchain Blockchain’ini devreye sokacaktır. Dexchain ile işlemler çok hızlı olacaktır.

TÜRKİYE’NİN EN TECRÜBELİ VE EN BÜYÜK MYDEXPAY EKİBİ İLE ÇALIŞMA AYRICALIĞINDAN FAYDALANMAK İSTER MİSİNİZ ? O HALDE AŞAĞIDAKİ KAYIT LİNKİ VE ÖN KAYIT FORMUNU DOLDURUNUZ.

Mydexpay xmd coin
Mydexpay XMD Coin hayatlara tatlı dokunuş…

KAYIT LİNKİ

mydexpay kayıt

Sadece İsim Soyisim ve Telefon Numarası Olan.

Ön Kayıt Formunu, Size Ulaşıp Destek

Olabilmemiz İçin Mutlaka Doldurunuz.

YA DA WHATSAP GRUP LİNKİMİZE TIKLAYINIZ SİZE YARDIMCI OLALIM

MYDEXPAY MasterNode

XMD Masternode, blok zinciri ile tamamen senkronize edilmiş bir şifreleme para cüzdanıdır ve haftanın 7 günü, günde 24 saat çalışır. MydexPay XMD Projesi diğer coinlerden farklı olarak, hiçbir sunucuda veya bilgisayarda çalışmaz. XMD jeton geliştiricileri, bu işlemi kullanıcılar için oluşturdukları sunucularda büyük bir titizlikle yaparlar. Farklı bir ortama herhangi bir program veya coin yüklemeye gerek yoktur. Bu iş için herhangi bir ücret talep etmez. Diğer kripto coinlerde olduğu gibi, XMD coini’de belirli bir kripto para kilidini düzenlemez. Elinizde istediğiniz kadar XMD coin miktarı Masternode yapmanıza olanak sağlar. Bu kripto dünyasında sadece XMD yazı coininde mevcuttur.
XMD coinini diğer kripto paralarından  farklı bir teslimat mekanizması vardır. Mydexpay XMD Blockchain tabanlı coinlere göre, tüm gelirler diğer Masternode’da yapılan mevcut coinlerle karşılaştırıldığında organik olarak dağıtılmaktadır.
Dünyadaki mevcut kripto paralarından çok daha fazlasını veriyor. Pasif gelir, insanların günlük olarak günlük geri kazanımlar sağlar. Aylık masternod ile %25 lere varan bir gelir imkanı sunmaktadır.
Şaşırtıcı kazanç planını tüm kullanıcılara sunmaktan gurur duyuyoruz. 

Mydexpay Kısa Sunum Videosu 1

KAYIT LİNKİ

mydexpay kayıtÖNEMLİ NOT : EN AZ 10 MASTERLİFE YANİ 100 000 XMD İLE

DAHİL OLMAK ÜZERE EKİBİMİZLE ÇALIŞABİLECEKSİNİZ.

AYRICA BU SİTE RESMİ MYDEXPAY SİTESİ OLMAYIP BİLGİLENDİRME VE KAYITLARDA YARDIMCI OLMAK MAKSADI İLE KURULMUŞTUR. BANA FALANCA ÖNERDİ BİLGİ ALMAK İSTİYORUM DİYE ULAŞMAYINIZ, BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEDİĞİNİZDE VE EN AZ 10 MASTERLİFE 100 000 XMD İLE BAŞLAMAK İSTEDİĞİNİZDE HER TÜRLÜ DESTEĞİNİZDE OLACAĞIMIZI BİLMENİZİ İSTERİZ… 

 

KAYIT VE XMX ALIMI , MASTERLİFE ( MASTERNODE ) KURULUMU VS İŞLEMLER İÇİN TÜM BİLGİLENDİRME SAYFAMIZA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN  ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

KAYIT DESTEK SAYFAMIZ TÜM VİDEO AÇIKLAMA VS 

TIKLAYINIZ

Sadece İsim Soyisim ve Telefon Numarası Olan.

Ön Kayıt Formunu, Size Ulaşıp Destek

Olabilmemiz İçin Mutlaka Doldurunuz.

Kaydınızı olduktan ve KYC doğrulama, Google Authendicator kurduktan hesabınızın güvenliğini aldıktan sonra, Bitrota.com ve Nayrex.com Türk Borsalarından veya Etherfleyer.com yabancı borsadan XMD lerinizi alarak masternodunuzu kurabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. takıldığınız her yerde bana ulaşabilirsiniz. 

WHATSAP GRUP LİNKİMİZ TIKLAYINIZ

Mydexpay Uzun Harika , Detaylı Sunum Videosu 

Geleceğinizi Garanti Altına Almak İstiyorsanız Bu Videoya Mutlaka Zaman Ayırıp İzleyiniz, Daha Sonra Neler Kaçırdığınızı Fark Ettiğinizde Çok Geç Olacak !!!

Ayrıca Her Cumaertesi Saat 21:00 da Katılabileceğiniz , Canlı Sunum Toplantı Davet Linki Burada Verilecektir. Misafirim Olarak Katılabilecek ve Bilgi Alabileceksiniz…

Sunum Sonunda Bana 0533 652 38 63 Whatsapp Hattından Ulaşabilirsiniz.

ZOOM LİNKİ:    https://zoom.us/j/98178441553 

ZOOM SAATİ 21:00 DIR , 10 DK ÖNCE ZOOM’A KATILMANIZ RİCA OLUR 300 KİŞİ İLE SINIRLIDIR , YER KALMAYABİLİR.

MYDEXPAY ÖDEME KANITLARI

MYDEXPAY ÖDEME KANITLARI BURADA

Mydexpay Sunum Videosu 2

KAYIT LİNKİ

mydexpay kayıt

Sadece İsim Soyisim ve Telefon Numarası Olan.

Ön Kayıt Formunu, Size Ulaşıp Destek

Olabilmemiz İçin Mutlaka Doldurunuz.

Mydexpay Sunum Videosu 3

KAYIT LİNKİ

mydexpay kayıt

Sadece İsim Soyisim ve Telefon Numarası Olan.

Ön Kayıt Formunu, Size Ulaşıp Destek

Olabilmemiz İçin Mutlaka Doldurunuz.

Bitcoin mi değerli XMD COİN mi??


Bitcoin en pahalı coin. Ancak ne kadar artarsa artsın xmd coin kazancına yetişemez. neden?

1- Bitcoinde benim için üretim yok.

2- Yüksek fiyatından dolayı çok adet alamam.
bu nedenle de en çok 1 bir btc alabilirim. şuan fiyatı 10 bin dolar . fiyatı artsa 20 bin dolar olsa. elimde yine bir btc var.
1- xmd coin benim için üretimle artıyor. Her ay %25 ve üzeri kazanç.
2- XMD alsam 10 bin dolara 1000.000 XMD alırım şuanda, fiyatı 1 dolar olsa ,param 1 milyon dolar olur . kim daha kazançlı?


💥💫💥💫💥💫


Mydexpay ile #evdekal sende kazan 👇Her ay XMD üretimi yapıp ihtiyacın olanı çek, gerisini üretime at 2000 TL aylık gelirin olsun

#ekgelir mi istiyorsun? Mydexpay’da var
Boş zamanlarını değerlendirmek aynı zamanda para mı kazanmak istiyorsun? Mydexpay’da var
#dijitalçağ ‘da dijital para kullanılır. Üretimini yapan daha fazla kazanır.
Emeklilik planın mı var? O zaman Mydexpay’ da yerin hazır

Mydexpay 2 yıldır var? Ya siz varmısınız?

Ben de varım diyorsanız gelin beraber bir başlangıç yapalım şu dönemde ekonomik özgürlüğe birlikte kavuşalım

Bilgi ve destek için bana ulaşın: 0533 652 38 63

https://dex.mydexpay.io/register.php?userkey=d0f46a11-7c4a-4617-a82d-030905743142

MYDEXPAY ANA SAYFA 
önceki sayfa

MYDEXPAY KAYIT İÇİN GEREKLİ VİDEOLAR SAYFASI sonraki sayfa

 

 

mydexpay nedir
evdekal    evde çalış   Bitrota xmd   VinDAX XMD  XMD exchange  Mydexpay ekşi  Xmd Coin ekşi  

CoinGecko  CoinMarketCap     bitcoin   xmd coin   xmd token  airdrop masternode   ico xmd 

mydexpay ankara   mydexpay istanbul   mydexpay izmir  mydexpay coin

Mydexpay Türkiye  mydexpay sunum   xmd sunum   mydexpay danışman   xmd masterlife     

    xmd masternode 

mydexpay xmd coin 

xmd, my, dex, pay, crypto, currency, ico, ethereum, cryptocurrency, 1 bitcoin, 1 bitcoin to euro, app bitcoin, b bitcoin, best way to increase money, best way to increase money in bank, best way to increase your money, bit bitcoin, bitcoin, bitcoin 1, bitcoin android, bitcoin block, bitcoin chain, bitcoin chain info, bitcoin check, bitcoin euro, bitcoin explorer, bitcoin info, bitcoin internet, bitcoin market, bitcoin mobile, bitcoin shop, bitcoin sitesi, bitcoin web, bitcoins blockchain, block coin, boost earnings, btc, btc block, btc chain, btc coin, btc explorer, btc free, btc miner, btc shop, btc transactions, btc usd, buy in coin, chain coin, coin btc, coins free, coins project, coins world, create coin, create your coin, crypto btc, earn btc, earnings increase, easy bitcoin, exchange btc, explorer bitcoin, fast bitcoin, ico bitcoin, ico crypto, increase earnings, increase money online, increase my money, increase your earnings, increase your money, info bitcoin, internet bitcoin, masterlife, miner bitcoin, mining coin, money increase, raise your money, unit coin, up bitcoin, ways to increase money, ways to increase money fast, ways to increase your money, web btc, your coin

telefonundan üretim yap    

mydexpay nedircoinmoney increaseraise your moneyunit coinup bitcoinways to increase moneyways to increase money fastways to increase your moneyweb btcyour coin

Web Analytics

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: